MEIST

Tööta targalt • Tööta tervelt

Hartico OÜ on SANO Transportgeraete GmbH esindaja, maaletooja ja volitatud garantiihoolduskeskus Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal.

SANO Transportgeraete GmbH on edumeelne ja uuenduslik insenerprojekteerimisel ja  masinaehitusel põhinev tööstusettevõte, mille peakontor asub Austrias Lichtenbergis.

SANO Transportgeraete GmbH on spetsialiseerunud mobiilsete automaatsete trepironimistehnoloogiate väljatöötamisele, millest paljudele omatakse patenti üle maailma. Kõik SANO toodang on kõrgeima võimaliku kvaliteediga, valmistatakse ainult SANO Austria tehases ja müüakse hetkel juba rohkem kui 50-nes riigis üle maailma.

SANO toodete valmistamisel ja väljatöötamisel on võetud aluseks klientide tegelikud vajadused. SANO Transportgeraete GmbH on suurim ja juhtiv oma valdkonna tootmis- ja arendusettevõte maailmas.

SANO eesmärgiks on kasutada kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja lahendusi, et parandada inimeste liikumisvõimalusi ning raskete veoste transportimist. Selle tõttu on SANO kaubamärgi toode LIFTKAR saavutanud suure edu üle kogu maailma.

Toomas Türkson

Hartico OÜ | SANO Transportgeraete GmbH