Mobiilne tõsteplatvorm Xetto

Xetto

Olenemata sellest, kas olete professionaal toitlustus-, ehitus-, logistika- või tarneteenuste sektoris või tööstuskeskkonnas, saate xetto®-iga pidevalt optimeerida oma töömeetodeid ja protsesse. Uuenduslik laadimis- ja transpordisüsteem koos mobiilse töölaua funktsionaalsuse ja mugavusega on seljale kerge ja muudab oluliselt kergemaks töötajatele raskuste tõstmist ja transporti .

TÕSTAB

xetto tõstab 250 kg raskusi kuni 106 cm. Laske tõstelaual raske töö teie eest ära teha!

TRANSPORDIB

xetto veab kaupu ja tööriistu mugavalt ja paindlikult. Liigutage kaup sinna, kuhu soovite!

LAADIB PEALE JA  MAHA

xetto laadib peale ja maha, teie sõidukisse vaevata, ühe nupuvajutusega – ja see veereb isegi koos raske kaubaga autosse

KUIDAS SEE TÖÖTAB

Transportige xettoga kaupu vaevata punktist A punkti B. Võtke xetto mugavalt ja ruumisäästlikult kõikjale kaasa!

UNIKAALNE

Ole ajast ees proffessionaalsel tasemel kasuta ära Xetto® mitmekülgsust! Tõstke raskusi ja laadige oma sõiduk, sealhulgas koos Xetto-ga. Sihtkohas laadige kaup maha ja teisaldage Xetto® abil lihtsalt soovitud asukohta. Kui teil on töös kasutuses Xetto , ei pea kaupa enam käsitsi ümber laadima. 3 in 1, ükski tõstuk /töölaud / transporter ei ühenda nii palju funktsioone kui xetto®.

PRAKTILINE

Tänu integreeritud ja automaatsele tõstemehhanismile saate tõsta tööriistu või raskeid materjale ohutult maksimaalselt 106 cm kõrgusele, mis on ühtlasi mugav töökõrgus. Integreeritud pidurisüsteem kindlustab kauba kohapeal. Isegi ebaotstarbekaid esemeid saab ilma diferentsita transportida, peale- ja maha laadida

MAJANDUSLIKULT TULUS

Tänu praktilisele mitmekülgsusele ja lihtsale käsitsemisele võimaldab xetto® logistikaprotsesse iseseisvalt läbi viia vaid ühel inimesel. Paljude xetto®-i kombineeritud funktsioonidega säästate mitte ainult ruumi, vaid ka aega. Saate raskusi laadida või maha laadida vaid 15-20 sekundiga ning ühe aku laadimise kohta sooritada kuni 20 laadimisprotsessi. Tänu ratastele.

MUGAV

Mõelge logistika ümber! Lisaks mitmekülgsetele kasutusvõimalustele võimaldab xetto® töötada ergonoomiliselt. Iga kasutaja saab tõsta xetto® soovitud töökõrgusesse, muutes xetto® sobivaks mobiilseks töölauaks. Nii väldid tarbetut seljakoormust ja kaitsed liigeseid.

Mitme funktsiooniga seade.

Paljud leiutised on muutnud meie elu oluliselt lihtsamaks ja võimaldanud protsesse tõhusamaks muuta. Sama kehtib ka xetto® kohta: transpordikäru, tõsteplatvorm, kaaslane ja mobiilne töölaud: kõik ühes – välja töötatud erinevate kasutusalade jaoks, raskete ja ka õrnade kaupade teisaldamiseks, tõstmiseks, laadimiseks ja mahalaadimiseks.

Xetto on teie kaaslane kaasaegses töömaailmas! 


Näitan ainukest tulemust